תפריט
סל קניות
אין מוצרים בסל הקניות שלך
RSS

בלוג

#הכירי_את_המעצבת - עדידוש - תגובות (0)
מגיל קטן למדתי תפירה, בעבר כשהייתה אופנת ה'סינרים' הייתי תופרת לאמא שלי סינרים מהממים, וכשאחותי הגדולה התחתנה, תפרתי לי ולאחיותיי את השמלות. אז איך מגיעים מפה לתפור מטפחות? באחת השבתות בצהריים, בשיחת חולין עם גיסה עלה הרעיון להוציא קולקציית מטפחות. תוך כמה ימים כבר היו אצלי בבית ערמות של בדים, חוטים, פונפונים ומחטיםJ תפרתי, פירסמתי והביקוש היה מטורף!! ומאז ב'ה רק השתכללנו והשתדרגנו, עד שהגענו לקולקציית אביב תש"פ!
#הכירי_את_המעצבת - עדידוש
#הכירי את המעצבת - יסכה - תגובות (6)
#הכירי את המעצבת - יסכה מעצבת המותג "יסכה מטפחות מעוצבות". נהינת ליצור, לחדש ולעצב שמלות (בהזמנה אישית) ומטפחות. בעלת תואר שני במנהל עסקים ולימודי תפירה והעיסוק העיקרי שלי הוא עיצוב ותפירה, שיווק ופרסום המותג. גרה ביישוב יד בנימין.
#הכירי את המעצבת - יסכה
כך תבחרי את שמלת הכלה המושלמת! - תגובות (0)
סגרתם אולם, צלם ותזמורת ועכשיו תורה של הכלה.. אה.. השמלה! כל מה שאת צריכה לדעת כדי לבחור את השמלה המושלמת שלך במקום אחד>> כדי להתחיל עברי על קטלוג השמלות ובחרי את השמלות אליהן הכי התחברת, כך תוכלי להתפקס על הסגנון בו את מעוניינת והמעצבת תוכל לכוון אותך לשמלה המיועדת. את יכולה להיעזר בבחירת השמלה על ידי סינון הפרטים לפי מה שאת אוהבת וכך להגיע לשמלה המושלמת:
מה הבגדים שאת לובשת אומרים עלייך? - תגובות (1)
כשאת יוצאת לפגישה עם מישהו שאף פעם לא פגשת או מגיעה לראיון עבודה לתפקיד מסוים, הדרך שבה את מתלבשת תשפיע באופן מידי על מי שרואה אותך. עוד לפני שאת אומרת "שלום", רואים אותך ואת מה שאת לובשת ותת המודע של האחר מקבל החלטות לגבייך. כאשר לא לוקחים בחשבון את הנתונים האלו, העיסוק בסטייל ובגדים יכול להיראות שטחי בלבד. נשים עלולות להירתע מהמחשבה שיקבלו אותן לתפקיד מסוים או שבן הזוג ייבחר בהן בגלל הבגדים שהן לובשות ולא בגלל מי שהן. אם את נוטה להסכים איתן ולא מבינה מה "הביג דיל" בלבוש, הכתבה הבאה במיוחד בשבילך!
מה הבגדים שאת לובשת אומרים עלייך?
איך אני יודעת שמה שיפה על הדוגמנית יהיה יפה גם עלי? - תגובות (1)
איך אני יודעת שמה שיפה על הדוגמנית יהיה יפה גם עלי? הטעות הראשונה שלנו היא כשאנחנו בוחרות בגדים על פי הנראות שלהם. אז לפי מה בוחרים? פרופורציות, זו מילת הקסם. לפני הכל תעמדי מול המראה ותראי מה מבנה הגוף שלך. ברגע שמצאת מהו מבנה הגוף שלך את יודעת איזה גזרות יתאימו ויחמיאו לך וככה כל בגד שתרכשי אפילו שלא מדדת יראה עלייך מדהים, כי הצורה היא מה שעושה את כל ההבדל.
איך אני יודעת שמה שיפה על הדוגמנית יהיה יפה גם עלי?