תפריט
סל קניות
אין מוצרים בסל הקניות שלך

מוצרים מתוייגים עם 'יהלומים בצדדים'

סינון לפי:
מיין לפי
לפי מיקום

טבעת אירוסין Taylor

טבעת אירוסין קלאסית ושיקית בשיבוץ יהלום ב6 שיניים המעניק מראה מעוגל ליהלום.

שפר scheffer
₪2400.00

טבעת יהלומים Boston

טבעת אירוסין שעוצבה במחשבה להראות את היהלומים ביכולתם המקסימלית. למרות שיהלומי הצד הנוצצים בעלי נוכחות, הטבעת עדיין שומרת על אופייה כטבעת קלאסית ועדינה.

שפר scheffer
₪2650.00

טבעת אירוסין Sally

טבעת אירוסין בסגנון HALO, קלאסית ואלגנטית... מתאימה למגוון רחב של יהלומים, טבעת מנצחת מבית שפר יהלומים

שפר scheffer
₪3000.00

טבעת אירוסין Cami

טבעת אירוסין קלאסית במראה זוהר ומנצנץ המשלבת יהלומי צד עדינים לצידי היהלום המרכזי והמרשים. טבעת זו היא שילוב בין טעם צנוע למודרני וצעיר ומתאימה לנשים שמעוניינות בטבעת זוהרת מצד אחד אך כזו שתשמור על העדינות.

שפר scheffer
₪1950.00

טבעת אירוסין Amelia

טבעת אירוסין קלאסית בעיצוב מודרני וצעיר בו היהלום המרכזי מוגבה במטרה להבליט אותו. השיבוץ המיוחד מאפשר ליהלום להיות חשוף משני צידיו מה שגורם לנשים רבות המחפשות יהלום מרשים ביופיו אך בעיצוב מינימליסטי להתאהב בטבעת במבט ראשון.

שפר scheffer
₪3760.00

טבעת אירוסין Florence

טבעת אירוסין קלאסית ואלגנטית מצד אחד, אך מרשימה ועוצמתית מהצד השני. היא מעוצבת בקו מעוגל ונעים למגע ובעלת יהלומי צד המוסיפים לה זוהר ואור מנצנץ.

שפר scheffer
₪2570.00

טבעת אירוסין Belle

טבעת אירוסין קלאסית בעיצוב נשי ועשיר במיוחד הודות לשתי שורות של יהלומי צד קטנים המקנים לטבעת נוכחות מרשימה על היד. היהלום המרכזי בטבעת מוגבה מעט על מנת להדגיש את יופיו הטבעי ועוזר להעניק תחושת נסיכותיות לטבעת.

שפר scheffer
₪3500.00

טבעת אירוסין Ella

טבעת אירוסין עדינה על טהרת יהלום מרכזי. קלאסית ונצחית...

שפר scheffer
₪3500.00

טבעת אירוסין Olivia

טבעת אירוסין קלאסית בשיבוץ יהלום פרינסס ייחודי ושונה ובתוספת יהלומי צד שהופכים אותה למיוחדת במינה ומרשימה ביותר. טבעת זו מתאימה לנשים בעלות אופי אורבני ומודרני אך גם עוצמתי ומלא בנוכחות שלא יוותרו על הטבעת המושלמת עבורן.

שפר scheffer
₪3152.00

טבעת אירוסין Mia

טבעת אירוסין עדינה וקלאסית מהנמכרות והאהובות ביותר, המציגה את היהלום המרכזי בצורה מרשימה ומושכת. נשים בעלות אופי עדין ושלו שרוצות טבעת מרשימה ונוצצת, מתאהבות בטבעות זו. טבעת אירוסין Mia מתאימה ליצירת סט עם טבעות נישואין.

שפר scheffer
₪1900.00

טבעת יהלומים Prague

טבעת אירוסין קלאסית בשיבוץ יהלומי צד גדולים במקצת מטבעות אחרות, במטרה להעצים את הזוהר של הטבעת. היא ההגדרה המושלמת לטבעת יהלומים כאשר הפוקוס הוא לא רק על היהלום המרכזי, אלא על כל הטבעת הנוצצת במלואה.

שפר scheffer
₪4350.00

טבעת אירוסין Ariel

טבעת אירוסין קלאסית בשיבוץ יהלום פרינסס ייחודי ושונה ובעלת אמירה ייחודית וחזקה. הטבעת מעוצבת בקווים עדינים ואלגנטיים המדגישים את הצורה הריבועית של היהלום המרכזי. נשים שמחפשות טבעות ייחודית ואופנתית נופלות לקסמיה המיוחדים של טבעת זו.

שפר scheffer
₪2750.00